RU

Норвезький терорист вважає аварію на Чорнобильській АЕС терактом

25.07.2011, 17:23
Норвезький терорист вважає аварію на Чорнобильській АЕС терактом - Фото
2b52993e17132ecc9c83efa24a44057c.jpg

Норвезький терорист вважає аварію на Чорнобильській АЕС терактом

Виконавець терактів в Норвегії Андерс Брейвік (на фото) вважає, що аварія на Чорнобильській АЕС була терористичним актом. Про це він написав у своєму маніфесті.

"Багато хто з політичних аналітиків стверджують, що аварія на Чорнобильській АЕС була одним з двох основних чинників (Чорнобильська АЕС + Афганістан), які зломили Радянський Союз. Це, мабуть, правда, принаймні, вона внесла значний внесок в падіння цього марксистського режиму терору. Але що, якщо це була не аварія взагалі, а дії українських націоналістів військового осередку?", - пише Брейвік.

З його слів, "ці хоробрі антимарксистські оперативники могли проникнути на об'єкт і видавати себе за робітників заводу".

"Вони саботували об'єкт і спровокували аварію, добре усвідомлюючи, який збиток це нанесе Радянському Союзу. Цей сценарій здається надуманим, але все ще складно повністю виключити таку можливість. Очевидно, не в інтересах Радянського Союзу було визнати таку "військову" поразку, і не в інтересах озброєних українських націоналістів брати відповідальність за теракт".

Взяття відповідальності за таку руйнівну атаку в результаті спонукало б радянських тиранів на повне знищення всіх українських націоналістів, вважає Брейвік.

"Скільки знищив Радянський Союз - 40-60 мільйонів чоловік? А скільки ще було б убито, якби не було цих хоробрих українських націоналістів? Вони примусили цивільне населення страждати, десятки тисяч помирають від раку. Однак в той же час вони, можливо, фактично врятували мільйони від точної смерті", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що внаслідок терактів в Норвегії загинуло 93 людей, в тому числі і зведений брат кронпринцеси Норвегії Метте-Маріт.

Брейвік мав намір убити колишнього прем'єр-міністра країни Гру Харлем Брунтланн.

Терорист вже доставлений в міський суд Осло, де проходять закриті слухання у справі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини