RU

Незважаючи на коронавірус. Українці впевнені, що діти повинні ходити в школи - опитування

11.09.2020, 11:57
Незважаючи на коронавірус. Українці впевнені, що діти повинні ходити в школи - опитування - Фото
Ілюстративне фото: прес-служба КМДА

Більшість українців вважають, що діти повинні ходити в школу як зазвичай, не дивлячись на епідемію коронавірусу. Про це говорять дані опитування, проведеного у вересні  групою Рейтинг.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

72% опитаних висловилися за те, щоб навчання з вересня цього року проходило в традиційній формі, з відвідуванням шкіл. 19% вибрали змішану форму, тільки 5% - повністю дистанційну.

Відвідування шкіл сильніше підтримують на сході країни (79%), дещо слабше - в центральних областях (69%). Також за традиційне навчання більше виступають вважають себе бідними (80%), менше - люди із середнім достатком і багаті (68% і 69% відповідно).

Вплив карантину на навчання більшість опитаних оцінюють негативно - 74% вважають, що в результаті весняних обмежень успішність дітей в школах знизилася, 14% не помітили різниці, 4% впевнені, що успішність покращилася.

Ситуацію навчальному році, який почався, опитані також оцінюють песимістично: 66% вважають, що успішність школярів знизиться через карантин, 18% думають, що не зміниться, 8% сподіваються на поліпшення.

До введення карантинних обмежень в школах 40% опитаних ставляться негативно, 30% - позитивно, 22% - нейтрально.

При цьому 51% вважає введені Кабміном заходи оптимальними, 24% - занадто жорсткими, 11% - занадто м'якими.

Опитування проводилося з 1 по 5 вересня по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Опитано 2500 чоловік віком від 18 років і старше. Похибка не більше 2%.

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини