Неправомірно депортована українка повернеться в Німеччину

10.08.2018, 15:01
Неправомірно депортована українка повернеться в Німеччину - Фото
Фото: gettyimages.com

Після рішення баварського суду громадянка України Світлана К., депортована близько чотирьох тижнів тому з Нюрнберга, повернеться до Німеччини 11 серпня. Про це сьогодні повідомив її адвокат, пославшись на отриману ним від відомства у справах іноземців інформацію, пише Deutsche Welle..

Співробітники церковного приходу Санкт-Мартін в Фюрті зустрінуть К. в аеропорту Нюрнберга.

У 2016 році дана громада надала К., а також її чоловікові і дочці церковний притулок на два місяці.

В кінці липня Вищий адміністративний суд Баварії задовольнив клопотання дипломованої медсестри з Донбасу, депортованих двома тижнями раніше з Нюрнберга, і дозволив їй повернутися в Німеччину.

Читайте також: Міграція може стати "доленосним питанням" для ЄС - Меркель

"Рішення суду поширюється також на чоловіка громадянки України та їх дев'ятирічну доньку. Світлана К. аргументувала неправомочність такого рішення тим, що в 2016 році почала трирічне навчання за фахом: догляд за хворими людьми та людьми похилого віку", - наголошується в повідомленні.

У своєму рішенні суд розкритикував дії відомства у справах іноземців, що відповідає "за повноцінний збір фактів і оцінку документів", розцінивши їх як "непередбачуване ведення справ".

Баварське відділення соціальної служби євангельської церкви Німеччини Diakonie на початку липня 2018 року закликало заборонити висилку біженців, які працюють в сфері догляду за хворими.

Глава Diakonie Міхаель Баммессель назвав депортацію мотивованих, професійно підготовлених мігрантів такою, що межує з "божевіллям", в той час як служби по догляду через брак персоналу на місцях змушені відмовляти нужденним.

У Німеччині протягом 2017 року збільшилась кількість прохачів притулку та мігрантів, яким було відмовлено в праві перебувати на території ФРН, але які не можуть бути повернуті до країн їхнього походження через відсутність у них необхідних документів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииУбить в себе наркомана. История одного эксперимента