RU

Неефективні силові органи потрібно ліквідувати, - Янукович

13.11.2012, 12:03
Неефективні силові органи потрібно ліквідувати, - Янукович - Фото
Фото: president.gov.ua
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, президент України Віктор Янукович відкриваючи координаційну нараду щодо введення в дію нового Кримінально-процесуального кодексу заявив, що найближчим часом буде затверджена концепція реформування правоохоронних органів. "Оперативні підрозділи слід посилити за рахунок керівників, а співробітникам підвищити мотивацію", - сказав він.

"В основу реформи має бути покладено реалістичний підхід. В умовах обмеженого фінансування слід подумати над перегрупуванням сил і засобів, ефективним перерозподілом компетенції між правоохоронними органами", - сказав голова держави.

При цьому, за словами Януковича, акцент повинен бути зроблений на структурних перетвореннях. "Неефективні органи мають бути ліквідовані, а ефективні слід зміцнювати. Не можна в умовах непростої кримінальної ситуації йти на необдумане скорочення основної оперативної ланки. Навпаки, це ланка повинна бути ресурсно посилено за рахунок обслуговуючих та керівних підрозділів. Нам необхідно суттєво посилити мотивацію для добросовісної роботи правоохоронців, забезпечити кадрову стабільність", - додав президент. За словами президента, в умовах обмеженого фінансування слід подумати над перегрупуванням сил і засобів
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини