RU

Названо основну версію зникнення харківського главреда

02.12.2010, 13:15
Названо основну версію зникнення харківського главреда - Фото
0db0c09110413984d85e41040a9b765b.jpg

Названо основну версію зникнення харківського главреда

Основною версією у справі про зникнення головного редактора харківської газети "Новий стиль" Василя Климентьєва є вбивство на професійному ґрунті. Про це заявив заступник Міністра внутрішніх справ Василь Фарінник (на фото) в інтерв'ю "Газеті по-київськи".

"З восьми версій зараз ми відсіяли половину, можу нагадати ті, що залишилися. Вбивство у зв'язку з професійною діяльністю - основна версія", - сказав він.

"Друга версія: вбивство, вчинене родичами Климентьєва через спадщину (він був небідною людиною, на його рахунках - близько $600 тис.). У Климентьєва були неоднозначні відносини з близькими: одному він щось обіцяв, інші розуміли, що нічого не отримають", - заявив замміністра.

"Третя версія: вбити могли боржники - вдома у редактора знайдено немало боргових розписок. Четверта версія - інсценування. Вона поки залишається, але, швидше, відпаде", - зазначив він

В основну версію, за словами В.Фарінника, входить і підверсія, що "могли прикласти руку міліціонери". "У справі вже є колишній правоохоронець Андрій Козир, що працював у міліції Харкова. Він у розшуку за двома справами: одне розслідувати, інше вже слухається у суді", - сказав замміністра.

"Ще до зникнення Климентьєва він "погорів" на злочинах з наркотиками і був звільнений з органів, потім сховався. Його бачили перед зникненням у компанії Климентьева, і ми не відкидаємо версію, що він міг бути причетним до цього злочину", - заявив він.

В.Фарінник також зазначив, що водоймище, де знайшли човен з його речами, "переорали" вже вздовж і поперек". "Зараз досліджуються всі непізнані трупи, знайдені у Харкові і області. А також невідомі тіла, виявлені після 12 серпня по всій Україні", - сказав замміністра.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>
Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини