RU

Названо дату екстрадиції в Україну організатора "Еліта-Центру"

03.10.2008, 14:04

9 жовтня в Україну екстрагують організатора будівельної афери "Еліта-Центр" Олександра Шахова. Про це заявив сьогодні Генеральний прокурор України Олександр Медведько під час зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, домовленість про екстрадицію було досягнуто під час зустрічі з Генеральним прокурором Швейцарії. "Генеральний прокурор Швейцарії привіз нам лист про те, що ми можемо екстрагувати його (О. Шахова - ред.) 9 жовтня", - зазначив Генпрокурор Україні.

Нагадаємо, 1 листопада 2007 року стало відомо, що швейцарські правоохоронні органи затримали О. Волконського (Шахова), якого звинувачують в організації фінансової афери групи компаній "Еліта-Центр". Затримали його під час проходження паспортного контролю в аеропорту Женеви. Разом із тим, О. Волконський може попросити надати йому статус біженця, що стане перешкодою для його екстрадиції.

За оцінками Комітету інвесторів "Еліта-Центр", загальна сума збитку від афери склала близько $100 млн. Цифра виявилася такою великою, тому що "будівельники" продавали одні і ті ж незведені квартири по два, три і навіть чотири рази. Точна кількість постраждалих не відома, але йдеться про декількох сотень осіб.

Кожний потерпілий інвестував в середньому по $65-70 тис. Гроші за допомогою широко поширеної рекламної кампанії і привабливих заявлених цін на житло (близько $900 за кв. м) "Еліта-Центр" збирала приблизно півтора року. За цей час було почато будівництво тільки одного будинку (по вул. О. Шмідта, 32-42), проте, і його на сьогодні побудували менш ніж наполовину.

Усе про фінансову піраміду "Еліта-Центр"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини