Найбільша родина живе в Одеській області - майже 350 осіб

06.07.2018, 12:46
Найбільша родина живе в Одеській області - майже 350 осіб - Фото
Павло Семенюк (фото - скріншот відео)

Поки рекорд готувався до реєстрації, унікальне сімейство поповнилося ще трьома праправнуками

В смт Доброслав Одеської області живе сім'я з 346 родичів, яка претендує на титул найбільшої не лише в Україні, а й у світі. Як повідомляє прес-служба Національного реєстру рекордів, на 8 липня запланована офіційна фіксація рекорду - всі члени сім'ї зберуться разом.

Главою сімейства є 87-річний Павло Семенюк, який все життя пропрацював будівельником в Доброславі і був одружений лише один раз.

У нього 13 дітей (зараз живі 10), 127 онуків, 203 правнука і 3 праправнука. Старшій його доньці виповнилося 66 років, а найменшим праправнукам ще немає і року.

"Поки цей рекорд готувався до реєстрації, в сім'ї Семенюків народилися ще троє праправнуків. Так що ми можемо говорити, що в родині налічується 346 членів сім'ї саме на цю конкретну дату", - зазначила керівник Нацреєстру рекордів Лана Вєтрова.

Унікальна українська родина може претендувати також і на світовий рекорд. Зараз в Книгу рекордів Гіннеса внесена сім'я індійця Зіона Чана, яка налічує 192 члени: у нього 39 дружин, 94 дитини, 14 дітей дружин і 33 онука.

Читайте також: Хлопчик вагою понад 7 кг народився в Запорізькій області: фото

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам