RU

"Навчіться говорити ні": Уляна Супрун дала поради трудоголікам

20.08.2018, 12:42
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Фахівці нагадують, що необхідно зберігати важливий баланс роботи та особистого життя. Про це повідомила у себе в Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Слід пам'ятати, що коли робота і особисте життя перебувають не в рівновазі - рівень стресу зростає. Люди, які переробляють, схильні менше стежити за своїм здоров'ям, втомлюються, недосипають", - зазначила Супрун.

За її словами, необхідно керувати своїм робочим часом.

"Реально оцінюйте свої сили. Якщо немає часу і ресурсів - краще відмовтеся або делегуйте робочі завдання, з якими не зможете впоратися. Це допоможе заощадити час і якісно виконати вашу роботу. Намагайтеся ефективно організувати побутові завдання - прання або прибирання", - зазначила Супрун.

В.о. міністра охорони здоров'я радить планувати свої дії.

"Без плану падає рівень продуктивності, до того ж ви можете легко втратити пріоритети і схильні неправильно розподіляти час", - додала вона.

Супрун вважає, що потрібно "навчитися говорити ні". "Якщо вас просять виконати додаткове завдання - уважно подумайте. Врахуйте час і зусилля, які вам потрібні для виконання цього прохання. Якщо відчуваєте, що не впораєтеся - не соромтеся відмовляти", - пояснила чиновник.

Вона також нагадала, що потрібно робити перерви і ділити робочий час на блоки

"Залишайте роботу на роботі. Важливо відокремлювати робочий час від особистого. Тому варто створити своєрідні правила, коли робота і особисте життя не повинні перетинатися", - підсумувала Супрун.

26 липня 2018 року Супрун розвіяла міф про те, що цукерки, шоколадки, тістечка допомагають мозку краще справлятися із завданнями

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини