"Навчіться говорити ні": Уляна Супрун дала поради трудоголікам

"Навчіться говорити ні": Уляна Супрун дала поради трудоголікам - Фото
20.08.2018, 12:42

Коли робота і особисте життя перебувають не в рівновазі - рівень стресу зростає, зазначила в.о. міністра охорони здоров'я

Фахівці нагадують, що необхідно зберігати важливий баланс роботи та особистого життя. Про це повідомила у себе в  Facebook в.о. міністра  охорони здоров'я  Уляна Супрун.

"Слід пам'ятати, що коли робота і особисте життя перебувають не в рівновазі - рівень стресу зростає. Люди, які переробляють, схильні менше стежити за своїм здоров'ям, втомлюються, недосипають", - зазначила Супрун.

За її словами, необхідно керувати своїм робочим часом.

"Реально оцінюйте свої сили. Якщо немає часу і ресурсів - краще відмовтеся або делегуйте робочі завдання, з якими не зможете впоратися. Це допоможе заощадити час і якісно виконати вашу роботу. Намагайтеся ефективно організувати побутові завдання - прання або прибирання", - зазначила Супрун.

В.о. міністра охорони здоров'я радить планувати свої дії.

"Без плану падає рівень продуктивності, до того ж ви можете легко втратити пріоритети і схильні неправильно розподіляти час", - додала вона.

Супрун вважає, що потрібно "навчитися говорити ні". "Якщо вас просять виконати додаткове завдання - уважно подумайте. Врахуйте час і зусилля, які вам потрібні для виконання цього прохання. Якщо відчуваєте, що не впораєтеся - не соромтеся відмовляти", - пояснила чиновник.

Вона також нагадала, що потрібно робити перерви і ділити робочий час на блоки

"Залишайте роботу на роботі. Важливо відокремлювати робочий час від особистого. Тому варто створити своєрідні правила, коли робота і особисте життя не повинні перетинатися", - підсумувала Супрун.

26 липня 2018 року Супрун розвіяла міф про те, що цукерки, шоколадки, тістечка допомагають мозку краще справлятися із завданнями