RU

Насильник Оксани Макар не розкаюється й звинувачує мати вбитої

03.07.2012, 16:14
Насильник Оксани Макар не розкаюється й звинувачує мати вбитої - Фото
Підозрювані у справі Оксани Макар (фото - ТСН)
3 липня центральний районний суд Миколаєва продовжив у закритому режимі розгляд справи про згвалтування й вбивство Оксани Макар. Один з гвалтівників Макар Євген Краснощок заявив в залі засідання, що не знає слова "каяття" і вбив би іншого гвалтівника Макар - Артема Погосяна, якби знав про його вірменське походження.

Як передаєТСН з посиланням на адвокатів потерпілої сторони у справі Оксани Макар, в трагедії Краснощок звинувачує свою матір і мати Оксани. З даними раніше показаннями двох інших підсудних, Артема Погосяна і Максима Присяжнюка, Краснощок не погоджується. Приміром, він заявив, що не душив Оксану проводом і не підпалював її. Про те, хто підпалив дівчину, підсудний не розповідає і каже, що ця інформація залишиться з ним.

Адвокати поцікавилися у підсудного, чи відбувся злочин на національному грунті. Краснощок підтвердив, що є націоналістом, проте в розправі над Макар ним керували інші мотиви - тваринний інстинкт і страх покарання. Також Краснощок заявив, що якщо б знав, що у Погосяна є вірменське коріння, то вбив би і його.

"Слів немає. Краснощока запитали: ви каєтеся? А він відповів:" Я не знаю, що таке покаяння ", - розповіла мати вбитої Тетяна Суровіцька.

За словами адвокатів, після допиту Краснощока суд буде допитувати Тетяну Суровіцьку. Це судове засідання також буде проходити в закритому режимі. Потім допитають свідків, до числа яких відносяться люди, якы знаходилися в ніч злочину в барі, людина, яка знайшла понівечену жертву, міліціонери, лікарі й родичі підсудних.

Нагадаємо, раніше в суді кардинально змінив свої колишні свідчення Максим Присяжнюк. Він заявив, що не винен у вбивстві Макар і що не приносив мотузку, якою жертву душили. Присяжнюк зазначив, що раніше визнавав свою вину, будучи в шоковому стані, але тепер згадав, як все було насправді.

18-річна Оксана Макар була згвалтована 9 березня 2012 року в Миколаєві трьома молодими людьми, які після знущань над дівчиною намагалися її спалити живцем. В покинутій будові Оксану знайшов випадковий перехожий. Близько трьох тижнів лікарі боролися за її життя, але 29 березня дівчина померла в Донецькому опіковому центрі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини