RU

Населення України може скоротитися до 25 млн. людей

12.11.2010, 09:36
Населення України може скоротитися до 25 млн. людей - Фото
5016c972d69530c7a5730dc454a8c88c.jpg

Населення України може скоротитися до 25 млн. людей

У Міністерстві України у справах сім'ї, молоді і спорту чекають скорочення чисельності населення країни до 25 млн. людей. Про це в ході спільної колегії Мінсім'ї і Донецької облдержадміністрації повідомив Міністр відомства Равіль Сафіуллін.

Як пише "Сегодня", при цьому Р.Сафіуллін вказав, що на сьогодні найважливішим напрямом діяльності є "створення доступної спортивної інфраструктури, як бази для залучення населення до активного способу життя, спорту".

Голова Мінсім'ї навів дані ООН, згідно з якими до 2050 року населення країни досягне 25-30 млн. людей. Також, згідно з даними Міністерства, населення України за 15 років скоротилося з 52 млн. людей до 46 млн. Він акцентував увагу на тому, що в країні негативний приріст населення.

З іншого боку Р.Сафіуллін вказав на те, що ініціативу розвитку спортивної інфраструктури підтримав Президент України і сьогодні в Україні діє низка програм, направлених на збільшення кількості спортивних майданчиків, льодових палаців, басейнів і інших спортивних об'єктів.

Равіль Сафіуллін: біографія і добірка новин>>>
Демографічна ситуація: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини