RU

Наєв: Настане момент - пропускні пункти зникнуть в Донбасі

25.04.2018, 14:46
Наєв: Настане момент - пропускні пункти зникнуть в Донбасі - Фото
Сергій Наєв (фото - president.gov.ua)

Підрозділи Державної прикордонної служби, СБУ, Національної поліції будуть прагнути до спрощення пропускного режиму на лінії розмежування в Донбасі. Про це в інтерв'ю Фактам заявив командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв.

"Цю умовну адміністративну лінію щодня перетинають десятки тисяч людей, які годинами стоять у чергах на морозі, на вітрі, в спеку або під дощем. Сподіваюся, що настане момент, коли пропускні пункти взагалі зникнуть з нашого ландшафту. Підкреслюю: кінцевою метою є повна реінтеграція Донбасу, яка не передбачає ніяких розділових ліній", - сказав Наєв.

Він додав, що має намір боротися з фактами контрабанди на КПВВ. "Проблема, безумовно, є. Але я налаштований дуже рішуче. У моєму підпорядкуванні будуть представники Державної прикордонної служби, СБУ, Національної гвардії, Національної поліції. Будемо тісно співпрацювати, щоб покласти край цій ганебный практицы. Всі, хто порушує закон, повинні бути притягнуті до відповідальності", - підкреслив Наєв.

20 березня 2017 командувач Об'єднаних сил заявив, що з проросійськими найманцями в разі необхідності буде розмовляти "мовою військової сили" в Донбасі.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини