RU

На зоні Лозінський веде себе, як пахан, - джерело в колонії

29.05.2012, 09:30
На зоні Лозінський веде себе, як пахан, - джерело в колонії - Фото
57a58742486a8ab4d37eeff0908e5a48.jpg
Колишній депутат від БЮТ Віктор Лозінський, засуджений за вбивство жителя Кіровоградської області Валерія Олійника до 14 років позбавлення волі, відбуває покарання в Бориспільській колонії середнього рівня безпеки для вперше засуджених за тяжкі злочини, - передає газета Сегодня.

У колонії кажуть, що при виборі місця відбування покарання (це рішення приймається колегіально спеціальною комісією в тюремному відомстві) враховувалися близькість до Києва, де у Лозінського офіційно зареєстровано житло, щоб його могли відвідувати рідні, а також побажання його і адвокатів з урахуванням скарг на стан здоров'я (що саме турбує, не кажуть, посилаючись на лікарську таємницю).

"Лоза на зоні не пахає і навряд чи буде, - розповіло джерело у колонії. - Він одразу заявив, що чорна, брудна робота не для нього - не царська, мовляв, справа, і йому по минулим заслугам не в масть бути врівень з іншими . Тому нічого не робить - поводиться як пахан, тільки книжки читає, і близько ні з ким не спілкується, тримається особняком".

119-я колонія середнього рівня безпеки (стара назва - строгий режим) - одна з трьох у Київській області, де утримуються засуджені за тяжкі злочини, вчинені вперше. Кілька років тому група зеків, яка відбуває покарання в цій установі,  направила в ЗМІ відкритий лист, де скаржилася на свавілля й зловживання адміністрації, побої й приниження. Але тоді справу зам'яли.

Коментуючи рішення направити Лозінського в Бориспільську колонію, по суті, поруч з Києвом, правозахисник Андрій Діденко заявив, що екс-депутату пощастило: "Далеко не завжди засудженим тюремники йдуть назустріч, визначаючи зону ближче до дому. Нещодавно одного засудженого, який відбував покарання у 89 - ї колонії Дніпропетровської області, перевели в 55-ю - в Запорізькій, хоча сам він з Дніпропетровська, до того ж потребує лікування".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини