RU

На Новий рік не буде ні снігу, ні морозу

28.11.2012, 15:54
На Новий рік не буде ні снігу, ні морозу - Фото
fa5dee09daa8f234276dd034dd9c1dfb.jpg
У новорічну ніч снігу в Україні не очікується. Про це повідомила сьогодні на прес-конференції завідувачка відділенням кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного інституту гідрометеорології Вазіра Мартазінова.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, Мартазінова зазначила, що починаючи з 21 грудня, в Україні очікується зниження температури до -15 градусів вночі, але це похолодання буде короткочасним. Вона наголосила, що на Новий рік температура повітря знову підвищиться, і 31 грудня - 1 січня буде 3-4 градуси тепла вдень і близько нуля вночі, без опадів.

Мартазінова зазначила, що в грудні в Україні збережуться такі ж погодні умови, як були в листопаді. За її словами, похолодання очікується до 10 грудня, місцями до -10 градусів.

Друга хвиля похолодання, за словами метеоролога, буде 22-25 грудня - до -15 градусів вночі. "Але в цілому грудень буде теплим, і середньомісячна температура буде в межах норми або на два градуси вище", - сказала Мартазінова.

За її словами, впродовж місяця опади у вигляді снігу і мокрого снігу очікуються не раніше 10-го числа.

Мартазінова зазначила, що в січні і лютому погодні умови будуть більш м'якими, ніж були в попередні роки.

"В цілому ми очікуємо в січні температуру в межах норми або на один градус нижче. Середньомісячна температура становитиме -5 градусів. Ми не очікуємо багато опадів", - сказала вона.

Метеоролог уточнила, що після нового року до 10 січня температура знизиться і буде доходити до -10 градусів, після чого знову буде потепління. "У січні температурний режим буде дуже нестійким. Похолодання ми очікуємо і в другій половині місяця, до -15 або навіть більш різке", - сказала вона.

Мартазінова також розповіла, що в лютому не очікується аномальних похолодань, які були в попередні роки. В окремі дні температура може досягати -20 градусів, але це будуть короткочасні похолодання. А більшу частину часу температурні показники будуть знаходитися в межах норми. "Ми пам'ятаємо, що попередня зима була дуже холодною. Ця буде пом'якше, в цьому році погодні умови щадні", - сказала вона.

Також Мартазінова уточнила, що по аномаліях ця зима не буде відрізнятися від попередніх. "Аномалії можливі до кінця січня - в лютому: це похолодання, що супроводжується поривами вітру, це штормові аномалії, хуртовини", - додала вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини