RU

На завтра біля Ради заплановано "Весняний марш протесту"

18.05.2011, 12:10

Завтра, 19 травня, біля Верховної Ради України планується проведення "Весняного маршу протесту". Серед головних вимог ініціаторів - прийняття пакету "народних реформ", збільшення зарплат і пенсій, відставка уряду і "авторів антинародних реформ", припинення політичних і економічних репресій, реальна боротьба з корупцією.

"Ми щодня відчуваємо на собі наслідки бездарного правління влади. Стрімке, необґрунтоване зростання цін на продукти харчування, комунальні тарифи, паливо, на фоні жебрацьких зарплат і пенсій, закриття і банкрутство підприємств, зростання безробіття, призведе до розвалу нашої держави, до знищення населення України. Дії влади - це експерименти над народом України! Станемо на захист своїх прав!", - сказано у повідомленні на сайті акції.

Організатори акцентують увагу на тому, що "участь в акції безкоштовна", певно, даючи зрозуміти, що плата учасникам протесту не передбачена.

"Весняний марш протесту" проводиться у межах всеукраїнської акції "Вперед", ініціаторами якої зазначені "активісти громадянських рухів", організатори "податкового Майдана" і "АвтоМайдана". До складу колегії акції належить народний депутат України від БЮТ Наталія Королевська.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини