RU

На Євро-2012 заборонили куріння

20.10.2011, 13:57

Чемпіонат Євро-2012 буде вільним від куріння. УЄФА оголосив про заборону на вживання, продаж і рекламу тютюнових виробів на всіх приймаючих стадіонах чемпіонату. Про це повідомляє інформаційний центр Україна-2012.

УЄФА вважає, що рішення про заборону куріння на третій по значущості спортивній події в світі посилає потужний сигнал вболівальникам всього світу і підтверджує зв'язок між футболом і здоровим образом життя.

"Звільнення Євро-2012 від тютюну підтримує здоров'я наших глядачів і кожного, хто візьме участь в чемпіонаті. Ми підтримуємо високі стандарти здорового образу життя, безпеки і комфорту при проведенні наших провідних змагань, і тютюн не імпонує їм", – заявив президент УЄФА Мішель Платіні.

У свою чергу комісар Євросоюзу з питань спорту Андрулла Василіу висловила свій захват ініціативою УЄФА. "Євро-2012 буде магнітом для мільйонів глядачів і вболівальників, тому таке рішення є потужним сигналом. Крім того, заборона на куріння під час Євро-2012 встановлює нові стандарти для інших спортивних змагань на всьому континентів", – зауважила єврокомісар.

Нагадаємо, матчі чемпіонату Євро-2012 пройдуть у Києві, Львові, Харкові і Донецьку.

Євро-2012: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини