RU

На Великдень у Кабміні "за старшого" залишиться Немиря

13.04.2009, 15:20

Віце-прем'єр-міністр України Григорій Немиря призначений черговим у Кабінеті Міністрів у неділю, 19 квітня, коли весь православний світ відзначатиме Великдень. Відповідний графік чергувань керівництва уряду на вихідні і святкові дні квітня і травня встановлено розпорядженням Кабміну N380 від 8 квітня 2009 року.

З метою забезпечення розв'язання невідкладних питань Г.Немиря окрім Великодня чергуватиме в Кабміні 2 і 11 травня.

1 і 9 травня відповідальним за розв'язання питань призначено Першого віце-прем'єра Олександра Турчинова, 20 квітня, 4 і 10 травня - Віце-прем'єр-міністра Івана Васюника. 18 квітня і 3 травня в Кабміні чергуватиме Міністр Кабінету Міністрів Петро Крупко.

Нагадаємо, у травні 2009 року українці, що працюють за графіком п'ятиденного робочого тижня, будуть загалом відпочивати 13 днів. Такий висновок виходить із положень Кодексу законів про працю України, який встановлює, що у випадку, коли святковий або неробочий день збігається із вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Оскільки 2 і 9 травня встановлені в Україні як святкові дні, наступні за ними робочі дні, 4 і 11 травня, згідно зі ст. 73 КЗП, автоматично стають вихідними.

1 і 2 травня в Україні відзначається День міжнародної солідарності трудящих, а 9 травня Україна святкує День перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Детальніше про ці та інші свята>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини