RU

На Львівщині ліквідовано міжнародний канал нелегальної міграції

19.08.2008, 16:54

Співробітники СБУ у Львівській області отримали інформацію про діяльність в Україні злочинної групи з міжрегіональними та міжнародними зв'язками, яка займається незаконним переправлянням нелегальних мігрантів до країн Євросоюзу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі СБУ, під час перевірки цієї інформації оперативники виявили, що група володіє широкими зв'язками у правоохоронних органах Львівської області та за кордоном. Відповідно до розподілу ролей, окремі члени злочинної групи здійснювали пошук потенційних нелегалів, інші групами по 5-10 людей доправляли їх до спеціально обладнаного "відстійника" у прикордонній смузі Львівської області. Через деякий час нелегалів переправляли через державний кордон України, де передавали їх партнерам-іноземцям для подальшого транспортування на захід.

Внаслідок спецоперації на території Закарпатської області затримали двох членів групи під час спроби переправки шести громадян Пакистану в Угорщину. Тоді ж у Львові затримали ще двох членів групи. За фактом слідчий відділ СБУ у Львівській області порушив кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 28 та ч.2 ст. 332 Кримінального кодексу. Згідно з офіційним повідомленням польського підрозділу Інтерполу, один із затриманих розшукується польською поліцією.

Співробітники СБУ затримали і організатора групи. Ним виявився один із керівників відділення оперативної протидії нелегальної міграції оперативно-розшукового відділу Державної прикордонної служби України.

Проти майора-прикордонника військова прокуратура Західного регіону порушила кримінальну справу за ч.3 ст. 28, ч.2 ст. 332 та ч.1 ст. 423 КК України (зловживання військовою службовою особою владою та незаконне переправляння осіб через державний кордон України, скоєне організованою групою). Триває слідство.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини