RU

На iPhone буде більше реклами

05.03.2020, 11:30
На iPhone буде більше реклами - Фото
bagus-hernawan-A6JxK37IlPo-unsplash

Apple оновила правила роботи додатків, які публікуються в магазині App Store. Компанія дозволила програмам показувати додаткову рекламу у формі пуш-повідомлень, пише The Verge.

Від розробників додатків Apple вимагає показувати рекламу у повідомленнях тільки якщо користувач явно висловив свою згоду на її отримання. Також користувачі повинні мати можливість відмовитися від таких оголошень.

Раніше Apple забороняла використання повідомлень для цілей реклами, просування і маркетингу. Однак за останні кілька років сама порушувала це правило, розсилаючи користувачам повідомлення, які виглядали як рекламні. За це компанію критикували розробники, у яких при використанні подібної практики компанія могла забрати можливість розсилати пуш-повідомлення або видалити додаток із магазину.

Крім цього, Apple посилила вимоги до додатків із передбаченнями і програмами для знайомств. Тепер до них застосовуються ті ж правила, що і до спам-додатків. Подібні програми не публікуватимуть у магазині App Store, якщо вони не надають унікальний якісний досвід.

Нові правила почнуть діяти з 30 квітня цього року.

  • Раніше стало відомо, що Apple погодилася врегулювати позов щодо уповільнення старих iPhone, пояснивши це небажанням судитися. Вона виплатить до $500 млн - $25 за кожен iPhone. Залежно від загальної кількості потерпілих ця сума може бути збільшена або зменшена. Apple заперечує, що порушувала закон, а на угоду йде, щоб не довелося проводити судовий розгляд і оплачувати відповідні витрати.

Читайте російською: На iPhone станет больше рекламы

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини