RU

На донецькому будівництві сина Януковича б'ють людей

08.06.2011, 16:20
На донецькому будівництві сина Януковича б'ють людей - Фото
947c3f8c9d068b30aad1aede16a87e12.jpg

На донецькому будівництві сина Януковича б'ють людей

У дворі біля донецького готелю Дружба, на місці якого заплановано будівництво багатоповерхового житлового будинку, відбуваються зіткнення між жителями прилеглих будинків і невідомими людьми спортивної зовнішності, деякі з яких одягнуті у футболку з написом "Греко-римська боротьба". Про це пише газета Новини Донбаса.

Видання зазначає, що жителі будинків, прилеглих до готелю, виступають проти забудови, оскільки будмайданчик поглинув їхню прибудинкову територію. Наразі деякі з мешканців сидять біля стовпів, на які мають монтуватися огорожі, і не дають продовжувати роботи. Невідомі молоді люди (близько 20 осіб) періодично намагаються відтіснити їх. У дворі присутні декілька десятків співробітників міліції, які стежать за ситуацією. Серед правоохоронців - начальник Донецького міського управління міліції Віктор Дубовик і заступник начальника Донецького міського управління міліції Роман Романов.

Міліція старається не втручатися, але п'ять найактивніших людей з обох сторін вже відправлені у райвідділ. Правоохоронці стверджують, що всі необхідні документи у забудовників є.

Видання зазначає, що на місці аварійного готелю Дружба заплановано зведення висотного житлового будинку. Проект реалізовує будівельна корпорація Менеджмент ассетс компани. Її президентом є син президента України, бізнесмен Олександр Янукович.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини