RU

На аудієнції у Папи Римського сталася виняткова подія

31.03.2011, 10:55
На аудієнції у Папи Римського сталася виняткова подія - Фото
7e87a13b79f2a809d05942f57f96ddca.jpg

На аудієнції у Папи Римського сталася виняткова подія

Глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Святослав Шевчук разом із єпископами - членами Постійного Синоду взяв участь у спільній аудієнції з Найсвятішим Папою Бенедиктом XVI. Аудієнція відбулася 30 березня.

За словами глави Християнської спільности українців в Італії Олеся Городецького, під час аудієнції Папа Римський українською мовою вітав С.Шевчука, єпископів і вірних УГКЦ. Найсвятіший Папа, зокрема, сказав: "Завіряю мою постійну молитву, щоб Пресвята Троїця приділяла повноту дарів, зберігаючи у мирі і злагоді дорогий український народ". "Ваше Блаженство, Господь покликав Вас до служіння і провідення цій знатній Церкві, частини того народу, який понад тисячі років назад отримав Хрещення у Києві. Я впевнений, що Ви, просвітлені діянням Святого Духа, будете очолювати свою Церкву, проводячи її у вірі в Іісуса Христа згідно із власною традицією і духовністю, у співпричасті з Петровою Столицею, яка є видимим вузлом цієї єдності, заради якої багато синів і дочок не пошкодували навіть віддати своє життя", - сказав Понтифік, передає УНІАН.

У вітальному слові Бенедикт XVI з вдячністю пригадав попереднього главу УГКЦ Блаженнішого Любомира Гузара і запевнив, що молиться "про Боже благословення для Вас, Ваших єпископів, священиків, ченців і чорниць і всіх вірних".

Під час аудієнції на площі Святого Петра у Римі були присутні декілька сотень українців. Священики, студенти, сестри-чорниці і миряни, що проживають в Італії, прийшли привітати Найсвятішого Папу і нового главу УГКЦ з державними прапорами, вітальними написами і духовними піснями.

Після звернення Папи Римського присутні на площі українці заспівали "Многіє літа", під час виконання пісні Найсвятіший Папа піднявся з папського трону і вислухав пісенне побажання стоячи, що є винятковою подією для аудієнцій.

Після завершення аудієнції С.Шевчук разом із єпископами УГКЦ вийшов до присутніх на площі українців.

Вислухавши церковний гімн "Боже Великий, Єдиний" і "Многіє літа" у виконанні тих, хто зібралися, глава УГКЦ подякував усіх присутніх за участь в аудієнції і підтримку, а також запросив на патріаршу літургію, яка відбудеться у неділю, 3 квітня, у Соборі Святої Софії у Римі. На завершення С.Шевчук і присутні єпископи поспілкувалися з вірними і благословили їх.

Святослав Шевчук: біографія та добірка новин>>>
Бенедикт XVI: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини