RU

МЗС не радить їхати до Сирії, Лівії і на південний схід Туреччини

06.09.2013, 10:24
МЗС не радить їхати до Сирії, Лівії і на південний схід Туреччини - Фото
Сирія перебуває у стані облоги (фото - ЕРА)
У зв'язку із загостренням ситуації в Сирійській Арабській Республіці, МЗС України наполегливо рекомендує громадянам дотримуватися попередніх рекомендацій про відвідування цієї країни , а також враховувати, що ескалація сирійського конфлікту робить негативний вплив на умови безпеки в суміжних з Сирією регіонах сусідніх держав.

Як повідомляє прес -служба МЗС, напруженою залишається ситуація в Тріполі і північних і східних районах долини Бекаа в Лівані. Також небезпечним у цьому зв'язку може бути відвідування південно-східних провінцій Туреччини: Хатай, Газіантеп, Кіліс, Урфа, Мардін, Ширнак .

Враховуючи вищевикладене, українцям рекомендують утриматися від поїздок до вищевказані районів. У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, громадянам України слід звертатися до Посольства України в Ліванській Республіці за телефонами +961 592 19 75 , +961 592 19 72; Посольства України в Туреччині +9 0533 307 72 32 .

Нагадаємо, раніше комітет з закордонних справ сенату США прийняв проект резолюції, що схвалює військову операцію в Сирії у відповідь на хімічну атаку в передмісті Дамаска. Проект передбачає ведення військових дій протягом 60 днів з можливим продовженням цього терміну ще на 30 днів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини