RU

МЗС: Українцям відмовляють у видачі шенгенських віз тільки у 5% випадків

10.12.2010, 17:25

Рівень відмов у видачі шенгенських віз громадянам України дипломатичними установами країн-членів Євросоюзу становить близько 5%. Про це повідомив сьогодні на брифінгу директор Департаменту консульської служби МЗС Андрій Олефіров.

"Цього року це підтверджує європейська сторона, дипломатичні представництва і консульські установи країн-членів Європейського Союзу в Україні відмовляють у видачі віз на рівні, що не перевищує 5%", - зазначив А.Олефіров, якого цитує кореспондент ЛБІ.

За словами А.Олефірова, це дуже хороший показник, оскільки ще у 2007 році відмовляли фактично кожному десятому українцеві. Він також повідомив, що у 2008 році рівень відмов був близько 6%, у 2009 році - нижче 5%. Точні дані щодо 2010 року Європейський Союз надасть Україні на початку наступного року.

Крім того, А.Олефіров повідомив, що 40% виданих шенгенських віз у 2009 році - це безкоштовні візи. Також він зазначив, що із загальної кількості наданих українцям віз 12,6% - це багаторазові візи. Він наголосив, що ця незначна кількість, і збільшення цього показника є пріоритетом в роботі зовнішньополітичного відомства.

В'їзд в Україну, виїзд за кордон: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини