RU

МЗС: Українцям ще рано повертатися в Єгипет

22.02.2011, 14:50

У Міністерстві закордонних справ вважають, що українським туристам ще рано повертатися на курорти Єгипту. Про це заявив сьогодні на брифінгу прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров, коментуючи на прохання журналістів той факт, що вже найближчим часом в Єгипет знову відправляться літаки з туристами.

"Ми вважаємо, що ще рано. Відповідно, ми не скасовували владні рекомендації про небажаність відвідування Єгипту з туристичною метою. Громадяни, які купують путівки, роблять це на свій страх і ризик, не розуміючи тих подій, які відбуваються у цьому регіоні", - зазначив О.Дікусаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він уточнив, що зараз поїздки в Єгипет організовує тільки один туроператор в Україні, додавши, що не у компетенції МЗС - заборонити йому це робити або якось вплинути на ситуацію.

На питання, коли МЗС планує скасувати свої рекомендації, О.Дікусаров відповів: "Ми працюємо в європейському напрямку, для того, щоб зрозуміти, хто, коли і як скасовує свої рекомендації про поїздки в Єгипет. Ми хочемо бути насамперед впевненими у тому, що українці будуть захищені і що завтра не виникне ситуації, в якій буде потрібна нова евакуація людей. Тому коли у нас буде впевненість, що ситуація стабілізувалася, тоді ми і приймемо необхідне рішення". За його словами, про конкретні терміни поки говорити зарано.

Нагадаємо, український туристичний оператор "Pegas Touristik" поновлює туристичні програми на курортах Єгипту. У повідомленні компанії сказано, що у зв'язку зі стабілізацією ситуації в Єгипті "Pegas Touristik" поновлює програму польотів в Єгипет з Києва, Харкова, Одеси і Донецька. Початок польотів запланований з 26 лютого.

Переворот в Єгипті: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини