RU

МЗС сподівається, що пірати незабаром звільнять українців з двох кораблів

10.12.2010, 17:35

У Міністерстві закордонних справ України сподіваються на звільнення з піратського полону найближчим часом українців з двох іноземних торгових суден. Про це повідомив сьогодні на брифінгу директор Департаменту консульської служби МЗС Андрій Олефіров.

"Станом на сьогодні залишаються в полоні чотири українських моряки. Судна ці не українські, вони ходили під іноземними прапорами. Два моряки на судні "York" і по одному - "Eleni P" і "Marida Marquerite", - повідомив А.Олефіров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він наголосив, що на сьогодні з двох з цих суден досягнуті домовленості, які дають змогу сподіватися, що найближчим часом моряки будуть звільнені. Водночас він не уточнив, які саме це судна, оскільки це суперечить результатам домовленостей.

Загалом А.Олефіров повідомив, що у 2010 році загалом під контролем Міністерства закордонних справ було звільнено 20 українських моряків, які перебували на семи різних кораблях. Він наголосив, що Україна посідає п'яту позицію у світі за кількістю моряків, які працюють на торгових флотах.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини