RU

МЗС радить українцям у Кот-д'Івуарі не виходити на вулицю

06.04.2011, 09:40
МЗС радить українцям у Кот-д'Івуарі не виходити на вулицю - Фото
df6a3fd87bad0754c34b2a61584ce29a.jpg

МЗС радить українцям у Кот-д'Івуарі не виходити на вулицю
Міністерство закордонних справ України рекомендує українським громадянам у Кот-д’Івуарі не виходити на вулицю у зв'язку зі складною ситуацією у цій країні. Про це заявив керівник прес-служби МЗС України Олександр Дікусаров.

"Громадянам України, які звертаються до почесного консульства, рекомендовано не виходити на вулицю і у разі виникнення проблем повідомляти про них по телефону", - зазначив О.Дікусаров, якого цитує УНІАН.

За його словами, почесне консульство досягло домовленості з командуванням Республіканських сил про надання допомоги громадянам України, які виявляться у складній ситуації.

О.Дікусаров зазначив, що ситуація у Кот-д’Івуарі залишається напруженою.

За повідомленням Посольства України у Гвінейській Республіці, станом на 1 квітня Республіканські сили, вірні легітимному Президенту Кот-д’Івуара Аласану Уаттару, практично взяли під контроль Абіджан. Уряд А.Уаттара ввів у столиці комендантську годину.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Кот-Д'Івуарі почалася бойова операція ООН. Вертольоти сил місії ООН у Кот-д'Івуарі завдали у понеділок удари по палацу і резиденції Лорана Гбагбо в Абіджані, а також по базах його армії в Агбані і Акуедо.

Вибори у Кот-д'Івуарі відбулися у листопаді 2010 року. Їхнім переможцем був визнаний А.Уаттара, однак колишній президент Л.Гбагбо оскаржив результати голосування і відмовився визнавати їх. Протистояння переросло в насильство, яке, на думку експертів, може вилитися у громадянську війну.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини