RU

МЗС: Їхати в Єгипет - небезпечно для життя

31.01.2011, 16:35
МЗС: Їхати в Єгипет - небезпечно для життя - Фото
78d16d90bd82a3a970f60428bca979a6.jpg

МЗС: Їхати в Єгипет - небезпечно для життя
Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує українцям стриматися від поїздок в Єгипет, а також просить туристичні агентства попереджати туристів про нестабільну обстановку в цій державі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МЗС, відомство наполегливо рекомендує туристичним операторам вжити всіх заходів і всебічно інформувати громадян України, які придбали, або планують придбати путівки в Єгипет, про рекомендації Міністерства закордонних справ стриматися від подорожей в АРІ і нестабільної ситуації у цій країні, яка може бути небезпечна для життя і здоров'я наших співвітчизників.

Зовнішньополітичне відомство також звернулося до представників туроператорів забезпечити належне виконання взятих на себе зобов'язань перед громадянами України, які вже перебувають на території Єгипту, і надавати максимальне сприяння в їхньому бажанні повернутися в Україну. Крім того, представникам туристичної сфери рекомендовано, згідно з чинним законодавством України розробити механізм повернення коштів громадянам, які відмовляються від подорожей в Єгипет, або забезпечити перенесення таких подорожей на інший час.

У МЗС України сподіваються, що злагоджена робота туристичних операторів, зовнішньополітичного відомства, авіакомпаній і державних органів дасть змогу в найкоротші терміни зменшити кількість від'їжджаючих туристів на курорти Єгипту і забезпечить повернення громадян України на Батьківщину. Також, за інформацією Посольства України в Єгипті, загиблих або потерпілих громадян України внаслідок мітингів у цій державі немає. Звернень українських туристів у Посольство і МЗС України щодо можливого дострокового повернення на Батьківщину не зафіксовано.

Нагадаємо, в Єгипті під час зіткнень пікетувальників із силами безпеки загинуло близько 150 осіб. Головна вимога протестуючих - відставка Президента Єгипту Хосні Мубарака. Багато держав світу вже організували евакуацію своїх громадян з АРІ.

Туризм, готельний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини