RU

МВС України хоче взяти вулиці під відеоспостереження

17.05.2012, 11:00
МВС України хоче взяти вулиці під відеоспостереження - Фото
Фото: ЕРА
Як повідомляє прес-служба МВС, за ініціативою міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка підготовлені пропозиції до Ради національної безпеки і оборони щодо необхідності розгляду питання про встановлення в громадських місцях систем відеоспостереження.

У відомстві відзначають, що ефективність застосування систем відеоспостереження підтверджується зарубіжним досвідом правоохоронної діяльності. "Зокрема, використання систем відеоспостереження в країнах Європейського Союзу і США значно сприяє оперативності реагування на правопорушення, швидкому встановленню осіб. Також світовий досвід показує, що наявність систем відеоспостереження є стримуючим фактором для правопорушника, навіть за відсутності співробітника поліції", - підкреслили в МВС .

"Облаштування громадських місць системами відеоспостереження дозволить громадянам почувати себе на вулицях міст більш безпечно. Також використання таких систем дозволить зменшити кількість співробітників міліції на вулицях міст, що зробить їх роботу більш ефективною", - зазначають у міліції.

В даний момент Київській міській державній адміністрації вже дано доручення опрацювати питання встановлення відеокамер у місцях масового скупчення громадян та проведення масових заходів, в першу чергу - в центральній частині столиці.

Нагадаємо, нещодавно система відеоспостереження в одній із львівських піцерій зафіксувала факт побиття співробітниками міліції двох відвідувачів закладу. Завдяки цьому справа отримала широкий громадський резонанс і міліціонери, які брали участь у побитті, були затримані.

Крім того, необхідність відеофіксації  на вулицях міст України виникла після недавніх вибухів у Дніпропетровську.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини