RU

МВС України готове перетворити міліцію в поліцію

09.08.2012, 16:22
МВС України готове перетворити міліцію в поліцію - Фото
Фото: mia-pl.gov.ua
У Міністерстві внутрішніх справ України готові до перейменування міліції в поліцію, але додають, реформа МВС не повинна обмежуватися тільки цим. Про це йшлося сьогодні на прес-конференції, присвяченій питанням реформування міністерства.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, керівник управління зі зв'язків з громадськістю МВС України Володимир Поліщук зазначив, що на початку цього року на замовлення МВС одна з соціологічних груп проводила дослідження, яке показало, що 20% українців хочуть перейменування міліції в поліцію. Він додав, що зараз в міністерстві працює шість робочих груп, які комплексно займаються питаннями реформування МВС.

"Найголовнішим завданням модернізації МВС все-таки вважається не перейменування, а реальна реформа", - додав він.

На думку Поліщука, слід очікувати, що після вступу в силу нового Кримінально-процесуального кодексу 19 листопада цього року, питання глибоких реформ вийдуть на новий рівень.

У свою чергу, керівник Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем МВС Сергій Будник зазначив, що реформування МВС повинне бути спрямоване на підвищення ефективності, відкритості, чіткого розмежування повноважень та виключення дублювання функцій.

"Питання" міліція-поліція ", звичайно, відіграє свою роль. Термін "поліція" набагато точніше, він використовується в більшості країн. Говорити про те, готові ми чи ні - я вважаю, що ми готові до реформування", - підкреслив він.

Нагадаємо, в кінці січня 2011 року Держдума Росії прийняла закон, який перейменував міліцію в поліцію і визначив основні принципи діяльності цього основного державного правоохоронного органу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини