RU

МВС про вбивство судді: справа не розкрита, єдиної версії немає

11.02.2013, 15:15
МВС про вбивство судді: справа не розкрита, єдиної версії немає - Фото
Місце злочину
У міліції залишилося дві версії вбивства харківського судді, але злочин залишається нерозкритим. Про це сказав сьогодні журналістам на прес-конференції заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олександр Гончаров.

"На сьогодні цей злочин залишається нерозкритим", - зазначив Гончаров. Він підкреслив, що міліція розглядала різні версії цього злочину, але сьогодні їх залишилося дві. "Основними версіями залишаються - заволодіння особистим майном потерпілого, оскільки він займався колекціонуванням, і друга - у зв'язку з професійною діяльністю судді", - сказав він.

Гончаров підкреслив, що робоча група постійно займається цим злочином. "Вживаються всі заходи, щоб це вбивство було розкрито", - додав він.

Нагадаємо, суддю Фрунзенського райсуду Харкова Володимира Трофимова, його дружину, сина та невістку поховали лише через півтора місяці після вбивства - 5 лютого 2013 року. Обезголовлені тіла ховали в закритих трунах.

На початку січня на брифінгу в Харкові Генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що вбивство сім'ї судді буде розкрито найближчим часом. "Залишилося дві версії, одна з яких основна. Ми прогнозуємо, що з двох версій, швидше за все, залишиться версія вбивства, вчиненого з метою заволодіння майном потерпілого, тобто, тема колекціонування монет", - підкреслив він. Також генпрокурор додав, що слідство продовжує відпрацьовувати версію, пов'язану з професійною діяльністю судді.

У Харкові вранці 15 грудня 2012 року - в День працівників суду - у власній квартирі було вбито 58-річного суддю Фрунзенського районного суду Володимира Трофимова і всю його сім'ю - 59-річну дружину, 30-річного сина і 29-річну цивільну дружину сина. Всім убитим відрізали голови, причому синові Трофімова відрізали голову, коли той був ще живий. Голови жертв вбивці забрали з собою.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини