RU

МВС отримало 84 гібридних Toyota Prius по $28 тис.

13.06.2013, 09:29
МВС отримало 84 гібридних Toyota Prius по $28 тис. - Фото
Фото: http://mvs.gov.ua
Як повідомляє прес-служба МВС, автопарк міліцейського відомства поповнили сучасними автомобілями Toyota Prius з гібридними силовими установками. Напередодні у відомство надійшло 84 таких автомобіля. Загалом до кінця жовтня цього року правоохоронцям буде передано 1220 гібридних автомобілів марки Toyota.

За попередніми оцінками, застосування підрозділами МВС автомобілів Toyota Prius дозволить істотно скоротити витрату палива - розрахункова економія палива складає більше 13 тисяч літрів на рік або майже 150 тисяч гривень. Крім того, такі автомобілі в умовах експлуатації підрозділами МВС України забезпечать скорочення шкідливих викидів майже на 32 000 тонн на рік.

Нагадаємо, раніше Державне агентство екологічних інвестицій і компанія Sumitomo Corporation підписали договір на поставку 1200 автомобілів Toyota Prius для Міністерства внутрішніх справ України. Проект реалізується в рамках так званої "Схеми зелених інвестицій". За даними японської компанії, заміна патрульних автомобілів на гібридні Toyota Prius дозволить зменшити викиди вуглекислого газу від цього транспорту на 70%. Зазначимо, що у офіційних дилерів в Україні новий Toyota Prius коштує від $37 570. Міліціонерам кожен автомобіль обійдеться приблизно в $28 300.

Toyota Prius являє собою автомобіль з гібридною силовою установкою. Крім бензинового двигуна, який споживає в змішаному циклі всього 3,9 літра палива на 100 км шляху, він може їздити також на електродвигуні. Правда запас ходу у нього лише близько 2 км зі швидкістю до 50 км/год. Крім того, під час зупинок, наприклад, на світлофорі, бензиновий двигун автоматично глушиться, що дозволяє економити пальне. Відзначимо також, що встановлюються на Prius двигуни економічні, але мають відносно низьку потужність.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини