RU

МВС обіцяє розібратися, чи таксує київська міліція

26.10.2011, 10:55
МВС обіцяє розібратися, чи таксує київська міліція - Фото
9c4c553f2c7e03571bff69f0f4a3256d.jpg

МВС обіцяє розібратися, чи таксує київська міліція

Міністерство внутрішніх справ збирається провести службову перевірку за фактом телевізійного сюжету, в якому працівники міліції за гроші підвезли громадянина до вокзалу.

Як повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України, телеканал 1+1 анонсував програму, в сюжеті якої журналіст, представившись звичайним громадянином, який дуже спізнюється на поїзд, просить працівників міліції підвезти його до вокзалу. Таке прохання він пояснює тим, що в місті затори, і тільки вони можуть йому допомогти. Під час цього діалогу кореспондент здійснював приховану відеозйомку на камеру свого мобільного телефону.

"На відеоролику видно, що співробітники органів внутрішніх справ не тільки не відмовили йому, а й взяли за "надання послуг" запропоновану грошову винагороду. З анонсу не зрозуміло, яку саме службу представляють ці міліціонери, однак керівництво київської міліції збирається провести службову перевірку цих фактів. У випадку, якщо інформація про такі дії правоохоронців підтвердиться, буде прийнято рішення згідно з чинним законодавством", - сказано в повідомленні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини