МВС звільнило одеського даішника за неповагу до української мови

27.01.2011, 12:55
МВС звільнило одеського даішника за неповагу до української мови - Фото
a572708094775b1d5922c95706bad4cd.jpg

Крім самого інспектора, покарано також його керівництво, яке не забезпечило належної професійної підготовки старшого сержанта міліції

МВС звільнило одеського даішника за неповагу до української мови

Одеський інспектор ДАІ, якого звинуватили у неповажному ставленні до української мови, звільнений з органів внутрішніх справ. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Департаменту ДАІ МВС України.

У відомстві зазначили, що напередодні на Інтернет-сайтах з'явилася інформація і відео, на якому демонструвалося небажання інспектора ДАІ міста Одеси спілкуватися з водієм українською мовою. "Під час здійснення перевірки з'ясувалося, що зазначені факти підтверджуються: інспектор ДАІ справді дозволив собі публічну демонстрацію неповаги до державної мови, тим самим дискредитуючи звання працівника міліції", - наголосили у МВС.

За результатами проведеної перевірки, інспектор ДАІ звільнений з органів внутрішніх справ. Одночасно прийняті заходи дисциплінарного впливу (від суворої догани до звільнення з посади) до його керівників, які не забезпечили належної професійної підготовки старшого сержанта міліції.

Нагадаємо, раніше в електронних ЗМІ з'явилося відео, де співробітник ДАІ, що представився як "старший сержант Швець", на питання водія, поставлене українською мовою, заявив: "Не розумію "телячої мови". Після цього на камеру інспектор розповів про свою неповагу до української мови.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам