RU

МВС звільнило одеського даішника за неповагу до української мови

27.01.2011, 12:55
МВС звільнило одеського даішника за неповагу до української мови - Фото
a572708094775b1d5922c95706bad4cd.jpg

МВС звільнило одеського даішника за неповагу до української мови

Одеський інспектор ДАІ, якого звинуватили у неповажному ставленні до української мови, звільнений з органів внутрішніх справ. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Департаменту ДАІ МВС України.

У відомстві зазначили, що напередодні на Інтернет-сайтах з'явилася інформація і відео, на якому демонструвалося небажання інспектора ДАІ міста Одеси спілкуватися з водієм українською мовою. "Під час здійснення перевірки з'ясувалося, що зазначені факти підтверджуються: інспектор ДАІ справді дозволив собі публічну демонстрацію неповаги до державної мови, тим самим дискредитуючи звання працівника міліції", - наголосили у МВС.

За результатами проведеної перевірки, інспектор ДАІ звільнений з органів внутрішніх справ. Одночасно прийняті заходи дисциплінарного впливу (від суворої догани до звільнення з посади) до його керівників, які не забезпечили належної професійної підготовки старшого сержанта міліції.

Нагадаємо, раніше в електронних ЗМІ з'явилося відео, де співробітник ДАІ, що представився як "старший сержант Швець", на питання водія, поставлене українською мовою, заявив: "Не розумію "телячої мови". Після цього на камеру інспектор розповів про свою неповагу до української мови.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини