RU

МВС вирішило вивести ДАІ "на чисту воду"

18.03.2011, 12:50
МВС вирішило вивести ДАІ
c424b97f2b577494060a0df7d54f85b0.jpg

МВС вирішило вивести ДАІ "на чисту воду"
З метою припинення зловживань у ДАІ, Міністерство внутрішніх справ вводить прозору схему роботи підрозділів МРЕО. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі МВС.

У відомстві наголосили, що останнім часом громадськість непокоїть ситуація з дефіцитом номерних знаків, бланків талонів техогляду і водійських посвідчень. "Є докори, що це викликано несумлінними діями окремих керівників. З метою припинення зловживань, МВС вводити прозору схему роботи підрозділів МРЕО", - сказано у повідомленні.

Відтепер на Інтернет-сайті Державтоінспекції України кожний громадянин зможе знайти оперативну інформацію щодо наявності у МРЕО ДАІ номерних знаків для автомобілів, бланків водійських посвідчень і талонів техогляду. Ці дані будуть оновлюватися щодня.

Крім того, якщо на сайті розміщена інформація про наявність такої продукції, а у підрозділі стверджують, що вона відсутня, Міністерство просить звертатися з відповідною скаргою до керівництва МРЕО міста, області і Департаменту Державтоінспекції МВС Україні. У разі неналежного реагування на звернення і скарги громадян до несумлінних працівників міліції будуть застосовуватися жорсткі заходи реагування.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини