МВС відхрестилося від утисків православних паломників

28.07.2010, 16:04

На святкування Хрещення Київської Русі до столиці прибуло близько двох тисяч паломників різних конфесій на 80 автобусах. Про це ЛІГАБізнесІнформ

На святкування Хрещення Київської Русі до столиці прибуло близько двох тисяч паломників різних конфесій на 80 автобусах. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі МВС України.

"Для зручності пересування центральними частинами Києва, транспортні засоби гостей були розміщені біля станцій метрополітену на відповідних майданчиках під охороною працівників міліції", - наголосили у відомстві. Охорону громадського порядку під час цих масових заходів забезпечують 1700 правоохоронців столичного гарнізону міліції і внутрішніх військ МВС України.

Водночас, в Міністерстві наголошують, що заяви представників окремих конфесій щодо нібито вибіркової заборони в'їзду паломників в столицю "не відповідають дійсності і носять провокаційний характер".

Нагадаємо, сьогодні Українська православна церква Київської патріархії заявила, що із західних областей України надходять численні сигнали про різноманітні спроби перешкодити від'їзду паломників у столицю на святкування Хрещення Київської Русі-України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями