RU

МВС пропонує за тиждень добровільно здати незаконну зброю

21.08.2010, 11:29

З 25 по 31 серпня 2010 року Міністерство внутрішніх справ України організовує проведення цільової оперативно-профілактичної операції "Зброя і вибухівка". Основні завдання операції - виявлення каналів надходження зброї до криміналітету, затримання осіб, що виготовляють і збувають зброю і вибухівку, а також вилучення зброї, що незаконно зберігається. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі міністерства.

Основні зусилля МВС України будуть зосереджені на профілактичній роботі. У відповідності з ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України, громадянам будуть пропонувати здати нелегальну зброю, вибухівку і боєприпаси, щоб уникнути кримінального переслідування.

У міністерстві зазначають, що за 7 місяців 2010 року підрозділами органів внутрішніх справ виявлено понад 7 тисяч злочинів в сфері незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин. Вилучено понад дві тисячі одиниць вогнепальної зброї, значну частину цього "врожаю" складає дуже небезпечна зброя - обрізи - понад 850 штук. Гладкоствольної зброї менше - приблизно 200 одиниць. Крім того, вилучене 80 тисяч патронів, понад 160 гранат і майже 90 кг вибухівки.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини