RU

МВС опублікувало номери телефонів для SMS-скарг на даішників

15.02.2011, 12:00
МВС опублікувало номери телефонів для SMS-скарг на даішників - Фото
01853a9b2492be35d3c2bc0ca7cb7efa.jpg

МВС опублікувало номери телефонів для SMS-скарг на даішників
Міністерство внутрішніх справ України опублікувало оновлені номери телефонів довіри ДАІ, а також номери телефонів, на які можна відправляти SMS-повідомлення про неправомірні дії працівників державтоінспекції.

Номери телефонів довіри представлені у декількох категоріях: Телефони довіри МВС України; Телефони довіри ГУМВС, УМВС України в областях; Адреси і телефони довіри територіальних підрозділів Служби внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України; Телефони довіри УМВС України на транспорті; Телефони гарячої лінії ДАІ та поштові адреси управлінь (відділень) ДАІ областей; Перелік телефонів управлінь ДАІ у регіонах і Департаменті ДАІ, на які надходять SMS-повідомлення.

Зокрема SMS-повідомлення про дії працівників державтоінспекції можна відправляти у Департамент ДАІ МВС України за номером +38098 910-90-49. Крім того, для кожного регіону відведено окремий номер.

У ДАІ наголошують, що відтепер кожний учасник дорожнього руху може відправити SMS-повідомлення керівництву державтоінспекції про неправомірні дії співробітників ДАІ. "Якщо Ви не згодні з діями інспекторів ДАІ, якщо Ви потрапили у складну ситуацію або Вам потрібна допомога, відправляйте SMS-повідомлення або дзвоніть на номер гарячої лінії, який працює цілодобово", - сказано у повідомленні.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини