RU

МВС обіцяє не чіпати пікетувальників на Майдані

24.11.2010, 16:30

У Міністерстві внутрішніх справ України заявляють, що міліція ні в якому разі не вживатиме силових заходів щодо учасників завтрашньої акції, в тому випадку, якщо не буде порушення громадського порядку. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції заступник Міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк.

"Міліція ні в якому разі силових заходів вживати не буде, я вам кажу про це відповідально. Якщо не буде порушень громадського порядку", - наголосив В.Ратушняк, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В.Ратушняк також зазначив, що події, які відбувалися під час попередньої масштабної акції, 22 листопада, могли призвести до масових заворушень. Зокрема він звернув увагу на перекриття вулиць, що спочатку не було заявлено у планах пікетувальників.

Він також зазначив, що міліція готує розрахунки сил, необхідних для суспільної правоохорони, з огляду на заявлену кількість учасників акції. За його словами, на сьогодні діє заявка на кількість учасників акції з 22 по 26 листопада близько 120 тисяч осіб.

В.Ратушняк зазначив, що організатори акції з трибуни на Майдані заявляли про те, що на акції 25 листопада буде близько 300 тисяч осіб, однак офіційно така заявка не надходила.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини