RU

МВС наказало даішникам вивчити закони

27.01.2011, 16:15
МВС наказало даішникам вивчити закони - Фото
6bedf32337f8f6554a68de4f6ace61fc.jpg

МВС наказало даішникам вивчити закони
У зв'язку з інцидентом з інспектором ДАІ в Одесі МВС видала вказівку, згідно з якою у системі службової підготовки підрозділів Державтоінспекції вводяться додаткові заняття з вивчення законів України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МВС, у відомстві також наголосили, що одеський інспектор, який дозволив собі публічну демонстрацію неповаги до державної мови, порушив вимоги ст. 10 Конституції України, ст. 10 Закону "Про міліцію", ст. 10 Закону "Про державну службу", ст. 2, 6, 8 Закону "Про мови в Україні", а також норми професійної етики. За результатами проведеної перевірки інспектор ДАІ звільнений з органів внутрішніх справ за статтею про дискредитацію.

Водночас з метою недопущення порушень законодавства і підвищення суспільної довіри до органів внутрішніх справ заступник Міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк дав вказівку щодо вдосконалення взаємовідносин працівників Державтоінспекції з учасниками дорожнього руху. Цим документом, зокрема, передбачена організація проведення у системі службової підготовки підрозділів ДАІ додаткових занять з вивчення законів України та інших нормативних актів.

Також під час проведення інструктажів з особовим складом підрозділів ДАІ МВС керівники будуть в обов'язковому порядку звертати увагу на необхідність справедливого, уважного, доброзичливого, неупередженого ставлення до громадян, не допускаючи ніяких виявів дискримінації на ґрунті статі, раси, віку, мови, релігії тощо.

Нагадаємо, раніше в електронних ЗМІ з'явилося відео, де співробітник ДАІ, що представився як "старший сержант Швець", на питання водія, поставлене українською мовою, заявив: "Не розумію телячої мови". Після цього на камеру інспектор розповів про свою нелюбов до української мови.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини