RU

МОЗ рекомендує українцям не користуватися ліками з Росії

06.09.2017, 14:48
МОЗ рекомендує українцям не користуватися ліками з Росії - Фото
f973bf5d318bf0a59a3940100d96c938.jpg

Міністерство охорони здоров'я не рекомендує українцям використовувати препарати російського виробництва, особливо імунобіологічні. Про це повідомляє прес-служба МОЗу.

"Ці препарати не зареєстровані в Україні, не мають жодного міжнародного сертифікату якості, а також через відсутність офіційної дистрибуції в країні завозяться протизаконно, а отже, немає ніякої гарантії щодо дотримання холодового ланцюга", - зазначили в прес-службі.

Також наголошується, що в МОЗ є достатня кількість людського протиправцевого імуноглобуліну європейського виробництва. Препарат рекомендовано для лікування правця основними міжнародними протоколами, має прекваліфікацію Всесвітньої організації охорони здоров'я і відповідає стандартам GMP.

У прес-службі звернули увагу батьків на необхідність робити щеплення дітям. "Вакцини є безпечними і надійними, а незначні побічні реакції переносяться набагато легше і проходять без наслідків, на відміну від правця", - уточнили в прес-службі.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини