МОЗ про реформи: лікарям варто задуматися

08.12.2016, 14:59
МОЗ про реформи: лікарям варто задуматися - Фото
a2f950ab5078205371de694dede9814c.jpg

Відчує зміни лікар, тому що кошти підуть до нього відповідно з тим, скільки людей до лікаря приходить, сказав заступник міністра охорони здоров'я

Заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк вважає, що в зв'язку з проведенням реформи потрібно задуматися лікарям, а не пацієнтам. Про це він сказав в інтерв'ю Укрінформу.

"Хочу відзначити, що пацієнтові нема про що хвилюватися, тому що гроші за них і так йдуть в лікарні. Відчує зміни лікар, тому що кошти підуть до нього відповідно з тим, скільки людей до лікаря приходить. Що стосується пацієнтів, вони відчують необхідність реєструватися у лікаря і, відповідно, відчують, що до них більше уваги, тому що лікарі стануть більш зацікавленими в пацієнтах", - сказав Ковтонюк.

За його словами, з 1 січня нічого страшного не станеться, це стосується і лікарів. "На нове державне фінансування ми будемо переходити з середини року, тому на той час ми будемо відкривати можливість йти і укладати договори. Це не буде схоже на черги, просто під час візиту до лікаря вам запропонують це зробити, це буде нескладно і не займе багато часу", - зазначив Ковтонюк.

2 грудня міністр охорони здоров'я Уляна Супрун сказала, що в Україні система охорони здоров'я розвалюється.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих