RU

МОЗ обіцяє нову систему первинної медичної допомоги через рік

12.12.2011, 16:53
МОЗ обіцяє нову систему первинної медичної допомоги через рік - Фото
1bdecd967660a8d6af4d0c3f1ffd63eb.jpg
Міністерство охорони здоров'я України планує до кінця наступного року впровадити в Україні нову систему надання первинної медичної допомоги. Про це заявив сьогодні журналістам на брифінгу міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко.

"До кінця 2012 року в Україні має бути створена нова система первинної допомоги, а в 2013 році - нова система організації екстреної допомоги", - зазначив Аніщенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Голова МОЗ наголосив, що в проекті держбюджету на 2012 рік фінансування нової системи надання первинної медичної допомоги заплановано на рівні 35% від усіх витрат на охорону здоров'я.

Крім цього, Аніщенко повідомив, що в пілотних регіонах, де реалізуються проекти з реформування системи медичного обслуговування, буде створено госпітальні округи.

Міністр нагадав, що такі пілотні регіони - Донецька, Дніпропетровська, Вінницька області та місто Київ. "У пілотних регіонах до кінця 2012 року ми повинні створити госпітальні округи. Це формалізація другого рівня надання медичної допомоги", - зазначив Анищенко.

Він додав, що з 2014 року такі госпітальні округи планується створити по всій Україні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини