RU

МОЗ закупив препарати для планової вакцинації населення

20.08.2011, 08:17
МОЗ закупив препарати для планової вакцинації населення - Фото
a756dc00bcda8ca2919c7015ec02ca12.jpg

МОЗ закупив препарати для планової вакцинації населення
Міністерством охорони здоров'я України завершені всі процедури по централізованій закупівлі імунобіологічниїх препаратів на поточний рік.

Як повідомила ЛІГАБізнесІнформ прес-служба Міністерства охорони здоров'я, Укрвакцина вже здійснила поставку в регіони України оральної вакцини для профілактики поліомієліту на суму 2 млн. 600 тис. грн. Це становить 45% від запланованого обсягу поставки даної вакцини в регіони. Інша, на суму 3 млн. 120 тыс грн. буде поставлена в регіони у вересні цього року.

Зазначається, що внаслідок закупівель загалом вдалося зекономити біля 25 млн. грн. Крім того, після звертання Міністерства охорони здоров'я в Кабінет Міністрів України з проханням виділити додаткові кошти на закупівлю імунобіологічних препаратів, урядом прийняте рішення про виділення додаткових коштів в розмірі 35 млн. 200 тис. грн. по бюджетній програмі "Програми і централізовані заходи щодо імунопрофілактики". Це дасть можливість майже в повному об'ємі забезпечити населення України імунобіологічними препаратами.

Повідомляється також, що поставлена вакцина для профілактики кору, паротита і краснухи мультидозна (Пріорікс) на суму 7 млн. 676 тис. 997 грн. Зараз формується Наказ про її розподіл. За попередніми даними, на наступному тижні почнуться поставки вакцини в регіони України.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров не виключив звільнення міністра охорони здоров'я Олександра Аніщенко у зв'язку з поганим забезпеченням населення ліками.

Медицина: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини