RU

Моз впроваджує електронну систему для боротьби із туберкульозом

27.08.2008, 15:37

У Міністерстві охорони здоров'я України стартувала програма місії організації "Наука управління в охороні здоров'я". Її представники презентували адаптовану електронну інформаційну систему в галузі контролю за туберкульозом фахівцями МОЗ.

Як повідомляє прес-служба Мозу, впровадження електронної системи дозволить прискорити обмін інформацією між регіонами і центром. При цьому систему оснащено захистом, який дозволяє кожному регіону володіти повною власною інформацією, не допускаючи користування інформаційною базою в інших областях України.

Єдиним центром, у якого буде всеосяжна картина захворюваності туберкульозом загалом у державі, стане Міністерство охорони здоров'я. Особиста інформація пацієнтів, що міститься в Інтернеті, буде закритою, а доступ до неї буде мати обмежене коло лікарів. Електронна система буде оперативно поповнюватися даними про підозру або виявлення резистентної форми туберкульозу у громадян, протікання хвороби та перелік медпрепаратів для курсу лікування.

Нагадаємо, раніше Моз та компанія "Microsoft" підписали Меморандум із метою впровадження єдиної інформаційної системи у медичних закладах України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини