RU

Моз виявив "липові" довідки про інвалідність студентів

21.08.2008, 11:07

У медичних вишах Львівської та Донецької областей зафіксовано недостовірні та необґрунтовані експертні висновки з приводу інвалідності абітурієнтів. Так, завдяки цим документам випускники шкіл стали студентами поза конкурсом. Такі дані надало Міністерство охорони здоров'я України після перевірки 80% документів студентів-першокурсників.

Як повідомляє прес-служба Мозу, станом на 4 серпня 151 абітурієнта з інвалідністю, яку встановлено у 2007-2008 роках, зараховано до медичних вишів України. Зокрема, найбільша кількість "пільговиків", які отримали довідки про інвалідність протягом останніх двох років, вступили цього року до Львівського національного медуніверситету ім. Галицького (37 осіб), Донецького національного медичного університету ім. Горького (22 особи) та Запорізького державного медуніверситету (22 особи).

Нагадаємо, за даними громадських спостерігачів, більшість державних місць у вишах цього року віддано пільговим категоріям вступників, а не абітурієнтам з високими балами сертифікатів ВНО. На деякі спеціальності кількість зарахованих "пільговиків" становить 70% від загальної кількості місць держзамовлення у виші.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини