RU

Моз про щеплення: Спочатку дослідження, потім вакцинація

11.11.2009, 14:56

У Мозі України запевняють, що вакцинація від "каліфорнійського" грипу без проведення клінічних досліджень здійснюватися не буде і планують на перший час отримати 12,5 млн. доз такої вакцини. Про це заявив на прес-конференції головний санітарний лікар України Олександр Біловол.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Біловол вказав, що на сьогодні досліджуються дві вакцини від "каліфорнійського" грипу канадського і російського виробництва. "На сьогодні дано всі вказівки керівникам відповідних установ щоб згідно із законодавством України провести доклінічні, клінічні реєстраційні моменти для того щоб ми могли цю вакцину запропонувати громадянам України. Акцентую вашу увагу, що тільки після доклінічних і клінічних випробувань… ця вакцина буде запропонована громадянам України. Ніякої вакцини без реєстрації ніякої вакцини без доклінічних, клінічних досліджень ніхто провести не буде", - вказав він.

О.Біловол також відзначив, що Моз рекомендує паралельно прищеплюватися від сезонного грипу. Він відмітив, що на сьогодні в країні є 168 тисяч доз вакцини проти сезонного грипу і Моз замовив ще близько 1 млн. доз. О.Біловол також додав, що сьогодні більшість фармацевтичних компаній відмовилися від виробництва сезонної вакцини і враховуючи епідемічну ситуацію в світі перейшли на виготовлення пандемічних вакцин.

"Держава налаштована на те, щоб провести імунопрофілактику всього населення України проти пандемічного грипу, тому що це дозволить вберегти людей від серйозних ускладнень і не допустити серйозних ускладнень в ході можливих другої і третьої хвиль процесу", - сказав О.Біловол.

Нагадаємо, в Україні підтверджено 85 випадків захворювань на "свинячий" грип, 14 людей померло.

Свинячий грип: добірка новин>>>

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини