RU

МОЗ пояснив, які ліки включив у перелік на сайті по COVID-19

30.04.2020, 16:15
МОЗ пояснив, які ліки включив у перелік на сайті по COVID-19 - Фото
Ілюстративне фото: Ronald Wittek/EPA

На онлайн-платформі  про застосування ліків при COVID-19, є ряд препаратів, які МОЗ включило в протокол за рекомендацією офіційних інститутів США, Канади, ЄС, Японії, Австралії. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Немає специфічної терапії, яка впливає на вірус, але є ряд препаратів, які ми включили в протокол за рекомендацією офіційних інститутів США, Канади, ЄС, Японії, Австралії. На цій платформі ви зможете отримати інформацію про дії ліків", - зазначила заступник міністра охорони здоров'я Ірина Микичак.

Читайте також: МОЗ додав до протоколу лікування COVID-19 фавіпіравір

Вона нагадала, що призначення медпрепаратів є виключно компетенцією лікаря.

За її словами, експерти Міністерства охорони здоров'я і українські лікарі постійно обмінюються досвідом з іноземними колегами про заходи щодо боротьби з COVID-19.

"Постійно проводимо телемости із зарубіжними колегами. Наприклад, з китайськими лікарями, з українськими лікарями, які повернулися з Італії. Вчора провели телеміст з колегами з США. Найближчий запланований з колегами з Польщі", - уточнила Микичак.

  • 16 квітня державний експертний центр при Міністерстві охорони здоров'я запустив сайт, на якому можна дізнатися про препарати, які застосовуються для "профілактики і лікування" коронавірусної хвороби.

Читайте також: В Україні прийняли протокол лікування COVID-19: що він пропонує і що з ним не так

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини