RU

Москаль просить направити справу "мажора" подалі від Криму

26.10.2009, 10:17

Заступник міністра - начальник ГУ МВС України в АР Крим, народний депутат Геннадій Москаль звернувся з депутатським зверненням до Генпрокурора Олександра Медведька з проханням про порушення кримінальної справи стосовно Віталія Файнгольда (син депутата Сімферопольської міської ради, - ред.) за фактом завдання ним у 2007 році в ресторані "Княжа втіха" тілесних ушкоджень співробітнику спецпідрозділу "Беркут", що ніс службу з охорони громадського порядку.

За інформацією кримської міліції, при цьому народний депутат просить Генпрокурора більше не відправляти його звернення для розгляду по суті у прокуратуру Криму, а доручити розслідування даної справи будь-якій прокуратурі за межами автономії.

Нагадаємо, раніше Г.Москаль просив керівництво ГПУ особисто втрутитися у ситуацію, що виникла з безкарністю так званих "мажорів" - дітей високопосадовців і бізнесменів міста Сімферополь. Зокрема, у зверненні йшлося про необхідність доручити співробітникам ГПУ ретельним чином вивчити кримінальні справи і матеріали щодо В.Файнгольда і ухвалити законне рішення.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини