RU

МОН: Учнів 4-х і 9-х класів звільнили від державної атестації у 2020/2021 навчальному році

17.03.2021, 22:00
МОН: Учнів 4-х і 9-х класів звільнили від державної атестації у 2020/2021 навчальному році - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

Учні, які завершують отримання початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнені від проходження державної підсумкової атестації в 2020/2021 навчальному році. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Як зазначається, рішення прийнято в зв'язку зі встановленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації.

Міністр освіти  Сергій Шкарлет написав у Telegram, що рішення прийнято, враховуючи пандемію коронавірусу й численні звернення педагогів, батьків і дітей.

ДОВІДКА. Відповідно до закону про повну загальну середню освіту, кожен учень має пройти державну підсумкову атестацію за кожен рівень повної загальної середньої освіти з державної мови, математики та інших предметів, визначених центральним органом виконавчої влади в сфері освіти й науки, крім випадків, визначених законодавством. Здобувачі освіти, які проживають в зоні надзвичайної ситуації природного і техногенного походження, звільняються від атестації за рішенням МОН або місцевих органів управління освітою.
  • 15 березня МОН рекомендувало відправити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів, які проживають у помаранчевій і червоній зонах карантину.
Наталия Медведева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини