RU

Молодь Тернополя просить назвати вулицю на честь Пелиха

13.05.2009, 14:48

Тернопільська міська молодіжна громадська організація "Німецька молодь" звернулася до мера Тернополя Романа Заставного з проханням назвати одну з вулиць міста ім'ям загиблого тележурналіста, уродженця Тернополя Ігоря Пелиха. Відповідну пропозицію розміщено на сайті організації.

Як відзначає керівник ТММГО Максим Черкашин, І.Пелих був талановитою людиною з провінції, яка без скарг на те, як важко жити, зуміла реалізувати свої ідеї в столиці. "Думаю, його життя є хорошим прикладом для наслідування", - наголошує М.Черкашин і пропонує в зв'язку з цим розглянути на сесії Тернопільської міської ради питання про те, щоб одну з вулиць Тернополя назвати на честь І.Пелиха.

Однак в міськраді зазначають, що нових, ще не названих вулиць в місті немає, а перейменовувати вже названу вулицю в цьому випадку навряд чи доцільно. За словами мера Тернополя Р.Заставного, зміна назви вулиці - тривала, недешева і копітка процедура, оскільки доводиться не тільки таблички на фасадах міняти, але й всі документи, пов'язані з цією вулицею.

"Напевно, варто підшукати іншу форму вшанувати пам'ять Ігоря Пелиха. Можливо, кращим варіантом буде меморіальна дошка. Однак в будь-якому випадку ініціатива має йти від громадськості міста. Конструктивні ідеї влада підтримає", - відзначив Р.Заставний.

Нагадаємо, 35-річний журналіст І.Пелих, ведучий програми "Галопом по Європах" на телеканалі ICTV, загинув вранці 8 травня в ДТП на проспекті Перемоги у Києві.

Ігор Пелих. Біографічна довідка>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини