RU

Могильову не подобається, що його підлеглі беруть участь у виборах

25.10.2010, 13:45
Могильову не подобається, що його підлеглі беруть участь у виборах - Фото
5a80bb4e13a3bf8d5c94dc0d61c98b7d.jpg

Могильову не подобається, що його підлеглі беруть участь у виборах
Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов виступає за мінімізацію участі співробітників органів внутрішніх справ кандидатами на місцевих виборах. Про це він заявив сьогодні під час розширеної наради з керівництвом МВС.

"Враховуючи умови законодавства, що правоохоронці повинні бути поза політикою, і відповідно до доручення глави держави, керівництво Міністерства рекомендувало мінімізувати участь співробітників органів внутрішніх справ у місцевих виборах. Заборонити брати участь у виборах як кандидати ми не можемо, згідно із законом у людини є право балотуватися, але, враховуючи те, що міліція поза політикою ми рекомендували, щоб цих кандидатів у нас було якомога менше", - зазначив А.Могильов, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Водночас, за інформацією директора Департаменту у зв'язках з громадськістю МВС Дмитра Андреєва, загалом кандидатами під час виборчого процесу зареєструвалися 263 співробітники органів внутрішніх справ, 76 осіб за списками і 187 самовисуванців. Д.Андреєв запевнив, що ці кандидати представляють всі основні політичні сили, що беруть участь у виборах.

"Переважно це офіцерський склад середньої ланки - від майора до підполковника. Вище керівництво міністерства у виборах участі не бере. Немає навіть поодиноких випадків участі у виборах начальників МВС. Часто це дільничі інспектори міліції, які, оскільки їх знають люди, йдуть як самовисуванці", - пояснив він.

Анатолій Могильов: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини